صفحه اصلی | درباره رایان گشتر پیشرو

شرکت رایان گستر پیشرو


شرکت مهندسی رایان گستر پیشرو در سال 1390 با هدف ارائه راه کارهایی جامع ، مدرن و تکنولوژی محور در زمینه های ارائه سیستم های جامع نرم افزاری- سخت افزاری تاسیس شد. این شرکت با بکارگیری كارشناسانی مجرب همواره آماده خدمت به مشتریان گرامی می باشد.


رایان گستر پیشرو تا سال 95 در زمینه ی فروش و پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری ، همچون پازار فعالیت داشته است و از سال 95 تا کنون با بهره گیری از دانش روز دنیا و تحلیل درست بازارهای موجود در کشور، همچنین تصحیح مشکلات نرم افزارهای موجود در بازار، شروع به تولید و فروش و پشتیبانی نرم افزار حسابداری تکسان نموده است. نرم افزار حسابداری تکسان، دارای گواهی ثبت و تایید فنی از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد.


گروه نرم افزاری رایان گستر پیشرو معتقد است ارائه خدمات تخصصی و فنی هزینه‌بر بوده و لازمه‌ی ارائه ابزار نرم افزاری در بازارهای متوسط و كوچك را سادگی و کابری آسان و همچنین كاربردی بودن نرم افزار می‌داند كه بر این اساس از ابتدای سال 95 محصول نرم افزاری تکسان خود را با اصول و قواعد (User experience) طراحی و در قالب نسل جدید ارائه نموده است.


نرم افزارهای مالی تکسان که توسط این شرکت عرضه می شود دارای نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها، شرکت های پخش و تولیدی ها و ماسه شویی ها می باشد.